dotacje unijne

ABBEYS to LIDER w Polsce w pozyskiwaniu dotacji z funduszy UE

Od 14 lat pozyskujemy dotacje dla firm. Od 2004 roku eksperci ABBEYS są cytowani przez telewizję, dzienniki i opiniotwórcze magazyny.

Do tej pory opublikowaliśmy 122 artykuły w prasie ogólnopolskiej i branżowej a nasi eksperci udzielili 71 wywiadów dla radia i dla telewizji.

Obecnie łączna wartość inwestycji naszych Klientów wynosi 8,1 mld zł

 • ABBEYS rozliczył projekty o wartości 8 156 987 423,23 PLN.
 • 79% klientów ABBEYS to małe i średnie przedsiębiorstwa, 21 % duże spółki.
 • 13 klientów ABBEYS jest na liście 500 największych polskich firm.
 • 12 klientów ABBEYS to najcenniejsze polskie marki. Od 2004 roku ABBEYS doradzał 498 firmom.
 • ABBEYS obsługuje 1 firmę z listy Fortune 500 i 2 z 25 najbardziej uznanych marek świata Forbes.
 • ABBEYS pozyskało 7,3% wszystkich dotacji unijnych przyznanych firmom w Polsce w zakresie innowacji.

Największy projekt ABBEYS - 156 900 000 MLN PLN

Największa złożona dotacja unijna wyniosła 156 900 000 MLN PLN i dotyczyła inwestycji technologicznej. Najmniejsza dotacja unijna pozyskana przez ABBEYS jest dla firmy VERUS Logistics Sp. z o.o. a jej wartość wyniosła 64 765 PLN.

Wyróżnienia w profesjonalnych rankingach

 • I miejsce w Rankingu Najskuteczniejsze Firmy doradcze 2009 wg Magazynu Fundusze Europejskie w kategorii Duże Przedsiębiorstwa,
 • II Miejsce Rankingu Najskuteczniejsze Firmy Doradcze 2011 wg Magazynu Fundusze Europejskie w kategorii Duże Przedsiębiorstwa,
 • V miejsce w klasyfikacji generalnej w rankingu Najskuteczniejszych Doradców wg Magazynu Forbes
 • Nagroda od Komisarza Unii Europejskiej za najlepiej napisany projekt szkoleniowy dla SCANIA w Europie.
 • Kobieta Sukcesu 2009 Wygrana w Plebiscycie Dzień dobry TVN dla prezes zarządu ABBEYS
 • Najnowsze wyróżnienie za najlepiej napisany projekt unijny w kraju i uroczyste podpisanie umowy o dotacje w spółce CONCEPT STAL przez Premiera Rzeczpospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego.

Najwyższa skuteczność przed Komisją Europejską

Spośród  5 firm walczących o dotację przed Komisją Europejską - ABBEYS - skutecznie obronił 3 projekty, a przy jednym pełnił funkcję doradczą wobec klienta przez cały dwuletni proces pracy z KE w Warszawie i w Brukseli.

Prowadzimy klienta od „A” do „Z”

Oceniamy czy dana inwestycja kwalifikuje się do dotacji.  Modyfikujemy jej kształt i powracamy z koncepcją do klienta. Jeśli jest zgoda na zmodyfikowane podejście to podejmujemy się pozyskania dotacji z UE. 

Zadania, które nas interesują to te powyżej 80% szans na skuteczne pozyskanie. Całkowicie rozliczamy projekt unijny, włącznie z oficjalnym audytem unijnym. Jesteśmy obecni na każdej kontroli.

Znamy się na naszej pracy i dobrze wiemy jakie cechy powinien mieć projekt, aby miał gwarancję otrzymania środków pieniężnych.

Nie zawsze przedsiębiorcy są skłonni zmienić swoje inwestycje pod nasze dyktando. Dobrze to rozumiemy i dlatego zawsze szukamy rozwiązań, które dają komfort przedsiębiorcy i spełniają wszystkie polityki unijne.

Obok skuteczności ważna jest w tej pracy - TRANSPARENTNOŚĆ. ABBEYS jest wielokrotnie cytowany w prasie ogólnopolskiej, telewizji państwowej oraz prywatnej.

Nie narażamy Klientów na działania nietransparentne pod względem prawnym, a doradzając - stosujemy się do przepisów prawa europejskiego i lokalnego, nie pozostawiając szczeliny niejasności.

Wyróżnienia ABBEYS

Nagrody i certyfikaty za dotychczasowe dokonania ABBEYS

Copyright © 2022 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Dotacje unijne | Dotacje dla firm | Dofinansowanie dla firm
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się