Prasa

Innowacyjne rozdanie

Data publikacji 26 mar

Do końca września zostaną rozdysponowane środki przeznaczone dla MSP. Tym razem można dostać nawet ponad 40 mln zł na jeden projekt.

Tylko małe i średnie firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie z programu operacyjnego innowacyjna gospodarka  na nowe inwestycje o wysokim poziomie innowacyjności. (działanie 4.4), Na podjęcie decyzji o ubieganie się po nie został niespełna miesiąc, bo Polska Agencja Rozwoju Przesdiębiorczościogłosi konkurs 24 kwietnia, a wnioski będzie przyjmowałą od 15 maja do 5 czerwca.

Celem programu jest wsparcie przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych dokonujących nowych inwestycji, których rezultatem będzie pozyskanie przez firmę innowacyjnych technologii.

Wymogi tego projektu są zaostrzone, jednak nic nie jest zbyt trudne, jeśli rekompensatą sa pieniądze, których na koniec nie spłacamy - zachęca Anna Misiołek, prezes firmy doradczej Abbeys. (...) "

29 Listopad
Copyright © 2022 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Dotacje unijne | Dotacje dla firm | Dofinansowanie dla firm
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się