Prasa

Jak nawet małe firmy mogą uzyskać dotację z Unii Europejskiej

Data publikacji 17 kw.

Unia Europejska rozdaje polskim firmom pieniądze – aż do 20 milionów PLN na jedno przedsięwzięcie. To prawdopodobnie ostatnia okazja do otrzymania tak dużego wsparcia z puli 1 miliarda PLN, gdyż środki z budżetu na okres do 2013 się wyczerpują, a o nowych nadal się tylko dyskutuje w korytarzach brukselskich. Kto może liczyć na zdobycie tych dużych środków pieniężnych i co koniecznie trzeba zrobić do końca marca 2012, by skorzystać z tej możliwości.

Zdobycie dofinansowania -  teraz dostępnego nawet dla najmniejszych firm z województwa pomorskiego -  stało się możliwe dzięki nowemu instrumentowi wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. O pieniądze ubiegać się mogą mikro przedsiębiorcy i oraz małe i średnie firmy, a przeznaczone są one na inwestycję związane z wdrożeniem wynalazku do produkcji. Przedsiębiorca chcący wykorzystać wynalazek winien mieć tytuł prawny do patentu lub zgłoszenie patentowe. (...)

Dziennik Bałtycki nr 72 (20489)

29 Listopad
Copyright © 2022 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Dotacje unijne | Dotacje dla firm | Dofinansowanie dla firm
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się