Prasa

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Data publikacji 15 wrz

W ciągu siedmiu lat od powstania spółki pozyskaliśmy 505,74 mln złotych. Pomogliśmy dużym graczom- Scanii i PLL LOT, a także małej i średniej przedsiębiorczości. Dotacje sfinansowały zarówno produkcję łóżeczek dziecięcych jak i budowę centrum badań nad nowotworami.

Grupa ludzi buduje drogę w lesie. Wycięli już dużą połać lasu. Nagle szef wdrapuje się na wysokie drzewo i rozejrzawszy się krzyczy: - STOP! Ludzie pytają:  Dlaczego? Przecież posuwamy się do przodu! Na co szef: - Tak ale idziecie w złym kierunku!

Zadaniem ABBEYS jest prowadzenie Klienta we właściwym kierunku przez cały proces pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych. Pracę rozpoczynamy od przełożenia planowanych przedsięwzięć na gotowe do sfinansowania projekty. Nasza praca nie kończy się jednak wraz z rozliczeniem projektu. Raz pozyskane środki uruchamiaja mechanizm kreowania nowych strategii rozwojowych- już przy udziale dotacji(..).

Forbes 08/2010

29 Listopad
Copyright © 2022 ABBEYS Sp. z o.o. | Polityka prywatności
Dotacje unijne | Dotacje dla firm | Dofinansowanie dla firm
Autorstwo strony www Adnet Polska

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się