Specjalista ds. Marketingu

ABBEYS od 18 lat specjalizuje się w skutecznym pozyskiwaniu dotacji na inwestycje w przemyśle z funduszy Unii Europejskiej. W dwóch biurach w Warszawie i Krakowie zatrudniamy ponad 60 specjalistów obsługujących projekty naszych klientów (w tym project managerów, inżynierów projektu, analityków finansowych, adwokatów, doradców podatkowych księgowych). Wśród naszch klientów znajdują się zarówno liderzy przemysłu, jak i polskie rodzinne przedsiębiorstwa. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na pełny etat w biurze w Krakowie lub w Warszawie na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu.

Zakres obowiązków

Osobiste opracowanie propozycji i realizacja strategii promocji firmy i planów marketingowych.
Osobiste przygotowywanie przekazów promocyjnych i strategii ich wdrażania, w szczególności w kanale komunikacji internetowo-mobilnym i w kanale marketingu bezpośredniego.
Wsparcie działu sprzedaży bezpośredniej w zakresie osobistego przygotowywania i realizacji materiałów marketingowych wspierających efektywną sprzedaż.
Zarządzanie wizerunkiem firmy w mediach społecznościowych i poprzez stronę www.
Współpraca z innymi działami/ firmami zewnętrznymi/ celem realizacji ustalonej strategii marketingowej.
Dobieranie odpowiednich środków z zakresu komunikacji i marketingu.
Mierzenie efektywności działań marketingowych w szczególności zwiększanie penetracji w targecie klientów ściśle wskazanym przez firmę.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia, socjologia lub marketing.
Obligatoryjne doświadczenie w marketingu usług.
Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach.
Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu wizerunku firmy w Internecie.
Komunikatywność i logika wypowiedzi.
Łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie, z zastosowaniem języka korzyści – tzw. „lekkie pióro”.
Znajomość technik i narzędzi komunikacji z wykorzystaniem platform Google, LinkedIn, Facebook.
Znajomość pakietów graficznych pozwalająca na osobiste przygotowanie wybranych narzędzi komunikacji marketingowej oraz realizację strategii marketingowej, np. WordPress, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MS PowerPoint, Canva, Movavi Wideo, Google Analytics, Google Ads.
Mile widziany język angielski w mowie i piśmie, poziom średnio-zaawansowany.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagradzania.
Dużą samodzielność w działaniu.
Możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych projektach.
Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań.
Współpracę z młodym, zgranym zespołem.

Wypełnij formularz

    Curriculum vitae

    ABBEYS - BIURO WARSZAWA

    ul. Grzybowska 2 lok. 35, piętro II
    00-131 Warszawa, Polska

    poniedziałek – piątek: 8.00 - 17.00

    ABBEYS - BIURO KRAKÓW

    ul. Czyżówka 14, lok. 1.13, biurowiec HUB POINT, piętro I
    30-526 Kraków, Polska